5 200 ₴
• Бренд — Primilla ® (Італія)
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 28 мм
• Основа сидіння — поліпропіленова тканина
• Тент - ткань «Тексилк»
• Колір зелений однотон 2414
• Чохол матраца — бавовняна тканина (70% лихопок, 30% поліестер)
• Доступные цвета:
- декор Кактусы
- декор Зеленые листья
• Наповнення матраца — нетканий матеріал симтекс
• Фіксація сидіння до ніжок — гачки
• Не розкладна
• Регульований нахил тенту
• Кількість місць — 2
• Максимальне навантаження — 240 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
• Габарити (загальні):
- Ширина — 180 см
- Глибина — 118 см
- Висота — 156 см
- Вага — 22 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 135 см
- Глибина — 52 см
- Висота спинки — 52 см
- Товщина матраца — 7 см
• Паковання 2 місця:
— 135х55х18 см
— 168х30х7 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 240 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Висота | 1560 мм |
| Вага | 22 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 135 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 135 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | матрац декор Зелене листя тент Тексилок зелений (трава) однотон 2314 |
| Оббивний матеріал | бавовна |