1 740 ₴
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал каркаса — пофарбований метал
• Матеріал оббивки — велюрова тканина Bluvel
• Доступні комбінації кольору каркаса й оббивки:
- каркас метал білий/оббивка велюр сірий (Bluvel-14)
- каркас метал чорний/оббивка велюр зелений (Bluvel-78)
- каркас металл черный/обивка велюр мокрій песок (Bluvel-40)
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 44 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 89 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | велюр |
| Колір виробу | метал Білий/велюр Мокрий пісок (Bluvel-40) |