


20 950 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 50 мм
• Сидіння і спинка — жорстка металева сітка на пружинах
• Тент и валики - ткань «Тексилк»
• Колір зелений однотон, 23003
• Чохол матраца — тканина «Тексилка»
• Колір — смугастий бежево-зелені тони, 9493
• Інші доступні кольори:
- матрац салатово-зелені та темно-зелені смуги 2506, тент зелений однотон 2414
• Наповнення матраца — поролон
• Наповнення подушок — холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок — гачки
• Сидіння розкладається в диван за допомогою ручок (положення вгору та назад униз)
• Механізм розкладки — Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту за допомогою фіксаторів
• Кількість місць — 4
• Максимальне навантаження — 320 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
- 2 валика
• Габарити (загальні):
- Ширина — 200 см
- Глибина — 126 см
- Висота — 154 см
- Вага — 60 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 170 см
- Глибина — 52 см
- Товщина матраца — 7 см
• Габарити (тент):
- Ширина — 200 см
- Глибина — 118 см
• Паковання:
- Каркас — картонна коробка (207х80х17 см)
- Матрац — поліетилен (170х52х25 см)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставляння на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Обивний матеріал | Texsilk |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір вироба | матрац салатово-зелені и темно-зелені смуги 2506 тент зелений однотон 2414 |