2 925 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева Бук
- Ширина виробу - 450 мм
- глибина виробу - 530 мм
- Висота виробу - 840 мм
- Вага виробу - 7,5 кг
- обсяг упаковки - 0,15
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний |
| Колір оббивки | Цегляний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 840 мм |