

2 430 ₴
Відправка з 18 квітня 2026• Матеріал каркаса — метал
• Колір — чорний матовий
• Оббивка — меблева тканина Brego
• Доступні кольори:
- Темно-сірий (Brego 18)
- Бежевий (Brego 34)
- Оливковий (Brego 77)
• Ширина — 49 см
• Глибина — 40 см
• Висота виробу з урахуванням спинки — 85 см
• Висота від підлоги до сидіння — 53 см
• Якщо на складі товару немає товару, термін доставки до України становить 10-14 робочих днів (за наявності товару в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Колір оббивки | Brego 34 |