


6 940 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу та фасаду — ДСП
• Кольори — німфея альба +бетон темний
• Модель обладнана шухлядами на напрямних повного висування
• Ширина виробу — 800 мм
• Глибина виробу — 520 мм
• Висота виробу — 2100 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |