2 400 ₴
Стул «Чумак» наделен особой индивидуальностью, стилем, а так порадует вас прекраснейшим качеством изготовления, стилистическими и внешними данными.
Слегка изогнутая и эргономическая спинка характеризуется наличием центральной вставки, которая выполняется из мягкого и приятного на ощупь обивочного материала, благодаря чему повышается уровень комфорта изделия.
Сидіння даної моделі також виконується з використанням оббивного матеріалу, який відштовхує бруд, вологу і пил. Завдяки таким властивостям, догляд за стільцем не передбачає ніяких складнощів, піддається, як сухого, так і вологого чищення з використанням піноутворюючих засобів.
Каркас стільця «Чумак» виготовляється з натурального дерева і відрізняється особливою надійність, міцністю і безпекою. Лакофарбове покриті, яким обробляється стілець, надає йому неймовірно приємний, а також вдало гармонує з будь-якими стилями індивідуальний колір.
Купити за низькою ціною стілець «Чумак» ви можете на сайті нашої меблевої компанії «АБВ-меблі», де вас порадує якість продукції, оперативність доставки, а також кваліфікований персонал.
• Матеріал каркаса - масив дерева бук
• Матеріал оббивки - меблева тканина
• Доступні кольори фарбування каркасу:
- Білий
- Слонова кістка
- Горіх темний
• Габаритні розміри:
- Ширина - 43 см
- Глибина - 44 см
- Висота - 103 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7 - 21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас білий, тканина Solo 96 |
| Колір (відтінок) | Білий |