3 665 ₴
Для людей, які дотримуються виключно класичного стилю в оформленні інтер'єру своєї квартири, неймовірно важливо, щоб найменші деталі, не кажучи про такий важливий предмет меблів, як обідній стілець підходили під визначення, встановлені «законами класики». Стілець обідній Мілан володіє елегантним і лаконічним дизайном, його каркас повністю зроблений з масиву дерева бук, а сидіння і спинка оббиті тканиною. Дана модель буде чудово виглядати як в кухонному просторі, так і в обстановці вітальні або їдальні.
Хотілося б звернути вашу увагу на основні переваги обідньої стільця Мілан:
Каркас сидіння, спинки і ніжок повністю зроблений з масиву дерева бук. А це означає, що виріб відрізняється відмінною якістю і міцністю, і прослужить вам дуже довгий термін;
Стілець Мілан може бути проведений в 3 кольорах: венге, слонова кістка і горіх темний – це помітно полегшить процедуру підбору для складання обіднього гарнітура;
До кожного кольору деревини підібраний свій вигляд тканини в певному кольорі;
Тканина оббивки приємна на дотик і невибаглива в чищенні;
Передні ніжки не прямі, а злегка мають витончений вигин, що надає всій конструкції стільця легкість.
Купивши стілець обідній Мілан в нашому інтернет – магазині меблів «АБВ - меблі», ви, в першу чергу, забезпечити комфорт і домашній затишок, ну і звичайно ж, прикрасьте інтер'єр вашої кухні або їдальні.
• Матеріал каркаса: масив дерева Бук
• М'яка спинка і сидіння, оформлені тканиною
• Габарити виробу:
- Ширина - 470 мм
- Глибина - 410 мм
- Висота - 1000 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас слонового пензля, тканинна Джангл 2v1 YOL |
| Колір (відтінок) | Венге, Горіх темний, Слонова кістка (ivory) |