1 940 ₴
Так вийшло, що передпокій є своєрідною візитною картою квартири або будинку. Саме в неї ми насамперед потрапляємо, входячи в приміщення. І щоб ваші гості відразу ж оцінили ваш смак і гостинність, вам необхідно заспокоєння стильним оформленням і забезпеченням комфорту передпокою. Чудовим рішенням для цього стане банкетка Сієста маленька з колекції «Престиж».
По-перше, хотілося б зазначити компактність цього виробу. Вона легко зможе замінити тканинні пуфи, які дуже незручні в догляді. Натуральне дерево й оббивка з дорогої тканини, є основними показниками класичного стилю, а він, як відомо, не вийде з моди ніколи. Каркас банкетки зроблений із масиву дерева ясен і покритий спеціальним лаком, що підкреслює текстуру деревини та надає легкого блиску.
Банкетка Сієста також матиме чудовий вигляд у спальні. Її можна розташувати біля туалетного столика, і це надасть шик і вишуканість будуарних кімнат минулих століть. Привнесіть елегантність і витонченість у ваш інтер'єр за допомогою банкетки Сеїста маленька, замовивши її в нашому інтерне — магазині меблів «АБВ — меблі».
• Матеріал каркаса: масив дерева ясен
• Лакові матеріали виробництва Італія
• Оббивка — тканина
• Габарити виробу:
- Ширина — 490 мм
- Глибина — 330 мм
- Висота — 450 мм
• Модифікації:
- Банкетка Сієста маленька
- Банкетка Сієста велика 900/1100
- Банкетка Сієста велика з полицею 900/1100
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Оббивка | тканина |
| Колір оббивки | тканина Jakard Poliester |
| Ширина | 330 мм |