9 680 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал каркаса — метал, пофарбований порошковою фарбою
• Стандартні кольори — золотий, чорний, білий, сірий
• Тумба — ДСП
• Торці покриті крайкою ПВХ
• Металеві прогумовані коліщатка
• 2 шухляди на телескопічних напрямних
• Ширина виробу — 600 мм
• Глибина виробу - 400 мм
• Висота виробу — 980 мм
• Висота тумби — 800 мм
• Глибина органайзера — 170 мм
• Гарантія — 12 міс
• Додаткові опції:
- Виготовлення в інших кольорах ДСП
- Фарбування каркаса в нестандартні кольори
• Якщо немає товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка (колісні опори) | метал/гума |