27 630 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 60 мм
• Сидіння і спинка — жорстка металева сітка на пружинах
• Тент і подушки — тканина «Тексилка»
• Колір — бежевий однотон
• Чохол матраца — тканина «Тексилка»
• Колір — бежеві + бежеві смуги
• Інші доступні кольори:
- Тортора однотон/Бежево-торторові смуги
- Смугастий беж-тортортор, 1503/2709/Тортора однотонний, 2709
• Наповнення матраца — поролон
• Наповнення подушок — холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок — гачки
• Сидіння розкладається в диван за допомогою ручок (положення вгору та назад униз)
• Механізм розкладки — Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту за допомогою фіксаторів
• Кількість місць — 4
• Максимальне навантаження — 360 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
- 2 декоративні подушки
- 2 валика
• Габарити (загальні):
- Ширина — 210 см
- Глибина — 126 см
- Висота — 154 см
- Вага — 65 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 180 см
- Глибина — 52 см
- Товщина матраца — 10 см
• Габарити (тент):
- Ширина — 210 см
- Глибина — 120 см
• Паковання:
- Каркас — картонна коробка (212х80х20 см)
- Матрас - полиэтилен (180х52х25 см)
• Круглі подушки-валики до комплектації не входять
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставляння на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Оббивка | Texsilk |
| Колір | матрац смугастий беж-тортортор, 1503+2709 тент Тортора однотонний, 2709 |