2 680 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Додаткові опції для ліжок:
- Матрац
- Підстава під матрац
• Спальним місце під матарс 900х2000 мм:
- Ширина виробу - 950 мм
- довжина виробу - 2035 мм
- Висота задньої спинки - 440 мм
- Висота узголів'я - 830 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83 см |
| Довжина ліжка | 203.5 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ДСП |