2 570 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Ширина виробу – 600 мм
• Глибина виробу – 335 мм
• Висота виробу – 1965 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1965 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |