10 890 ₴
• Матеріал корпусу ДСП з накладками із МДФ
• Матеріал фасаду ДСП
• Ширина виробу – 615 мм.
• Глибина виробу – 380 мм
• Висота виробу – 2115 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | буфет |
| Тип фасаду | прямий |
| Форма буфету | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри буфету | |
| Висота буфету | 2115 мм |
| Глибина буфету | 380 мм |
| Ширина буфету | 615 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |