5 630 ₴
• Матеріал корпусу ДСП з накладками із МДФ
• Матеріал фасаду ДСП
• Ширина виробу – 1200 мм
• Глибина виробу – 380 мм
• Висота виробу – 550 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 550 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |