2 950 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 585 мм
• Глибина виробу – 65 мм
• Висота виробу – 1100 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 585 мм |