4 500 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 545 мм
• Глибина виробу – 410 мм
• Висота виробу – 470 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 54.5 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасады тумбы | ламінована ДСП, МДФ |