1 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Антрацит |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Колір виробу | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 |