2 622 ₴
2 569,56 ₴
• Матеріал каркаса — метал
• Колір — чорний матовий
• Оббивка — структурна тканина Bluvel
• Доступні кольори:
- Світло-сірий (Bluvel 03)
- Сірий (Bluvel 14)
- Темно-бежевий (Bluvel 40)
- Оливковий (Bluvel 77)
• Ширина — 49 см
• Глибина сидіння — 36 см
• Висота виробу з урахуванням спинки — 86 см
• Висота від підлоги до сидіння — 52 см
• Модифікації:
- Стілець обідній Orfe Sztruks
- Стілець обідній Orfe Velvet
• Якщо немає товару на складі постачальника, термін доставки до України становить 10-14 робочих днів (за наявності товару в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Bluvel 77 |
| Оббивка | велюр |
| Колір фарбування каркаса | Чорний |