
34 280 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kidigo |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Опора | 4 ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева не розкладна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |