737 ₴
• Бренд - Progarden ®
• Матеріал — поліпропілен (цементоллитий)
• Доступні кольори:
- антрацит
- білий
- коричневий
• Форма стільниці — прямокутна
• Довжина — 76 см
• Ширина — 49 см
• Висота — 43 см
• Вага — 2.75 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.75 |