• Матеріал — ABS-пластик + неіржавка сталь
• Колір — чорний із білими шухлядами
• Кронштейн — неіржавка сталь
• Візок укомплектований 4 коліщатками, тримачем для фена та 2 металевими чашками для утримування випрямляча або інших приладів
• 6 шухляди + 1 лоток
• Ширина — 331 мм
• Глибина — 441 мм
• Висота — 922 мм
• Якщо немає товару на складі виробника, термін постачання уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 922 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | пересувна |
| Каркас | Метал, пластик |