• Матеріал — PP матеріал
• Колір чорний
• Кронштейн — неіржавка сталь
• Візок укомплектований 4 коліщатками
• 4 шухляди + 1 лоток
• Ширина — 290 мм
• Глибина — 370 мм
• Висота — 880 мм
• Якщо немає товару на складі виробника, термін постачання уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Метал, пластик |
| Особливості | пересувна |
| Тип візка | закрита, відкрита |