



2 862,50 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева бук
• Матеріал оббивки Замша
• Стілець постачається у зібраному вигляді
• Габарити виробу:
- Ширина - 44 см
- глибина - 42 см
- Висота – 86 см
- вага - 7 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14-21 робочий день
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | Горіх темний/Челсі 5 |
| Колір (відтінок) | Білий |
| Колір фарбування каркаса | Білий |