



4 300 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева Бук
• Габарити виробу:
- Довжина – 1450 мм
- Глибина - 440 мм
- Висота - 760 мм
- Вага виробу - 15 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 -14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Колір виробу | каркас білий, тканина Avilla 2/2 |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Оббивка | тканина |