

2 000 ₴
Найчастіше ми звикли бачити такий предмет меблів, як стільці на кухні або в обідній зоні. Але насправді їх функціональність на цьому не закінчується. Стілець Алла з колекції «Фенікс» добре буде виглядати як в інтер'єрі кухні, так і вітальні, і навіть знайде своє застосування в спальній кімнаті. Він досить комфортний, щоб ви могли відпочити, сидячи за обіднім столом під час їжі, або просто зібравшись усією родиною. М'якість оббивки і зручна спинка допоможуть вам у розслабленні.
Выбирая стулья, мы в первую очередь, хотим, чтобы они были надежными. Данная модель, благодаря тому, что произведена из массива дерева бук, обладает великолепной прочностью и сможет прослужить вам долгое время. Для обеспечения устойчивости ножки с трех сторон соединены планкой, так что если кто-нибудь из ваших гостей имеет немаленькую комплекцию, он может без боязни сидеть на стуле Алла.
А если ваша гостиная выполнена в классическом стиле, вы можете расположить небольшой столик, круглой формы, и тогда стулья Алла как нельзя лучше дополнят его. Чтобы в полной мере оценить комфортабельность изделия, вам всего лишь нужно приобрести стул обеденный Алла в нашем интернет – магазине мебели «АБВ ― мебель», ведь сделать у нас заказ легко, а главное – быстро!
• Матеріал каркаса: масив дерева Бук
• Тканинна оббивка, м'яка спинка
• Габарити виробу:
- Довжина - 410 мм
- Ширина - 450 мм
- Висота - 965 мм
• Модифікації стільця "Алла":
- стілець з м'якою спинкою
- стілець з твердою спинкою
• Колір деревини - "горіх"
• Варіації оббивки:
- Bari 56 (бежева)
- Avilla 2/7 (шоколадно-золота)
- Каппадокія 2613 (горіховий відтінок)
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | дерев'яний брус |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 965 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас ваніль, тканина Bari-56 |
| Колір (відтінок) | Бежевий, Горіх |