
4 871 ₴
• Матеріал каркасу масив дерева Бук
• М'яка спинка та сидіння, оформлені тканиною
• Габарити виробу:
- Ширина - 460 мм
- глибина - 430 мм
- Висота - 943 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 -14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Слонова кістка (ivory) |
| Колір фарбування каркаса | Слонова кістка |