3 737,50 ₴
Кухня – це те місце, з якого починається і яким закінчується ваш день. І до її оформлення ви, звичайно ж, належите з усією відповідальністю. І насамперед, до підбору обіднього столу та стільців. Головне завдання обіднього випорожнення – бути комфортним. І цій якості відмінно відповідає стілець Верона Люкс, завдяки міцному каркасу з масиву гівеї та м'якій, приємній на дотик оббивці.
Зовнішній вигляд виробу точно відповідає його назві. Його ніби щойно взяли з дому у Вероні часів Ромео та Джульєтти. Каркас та ніжки мають насичений колір горіха, який надає стільцю Верона Люкс вишуканість та елегантність.
Стілець Верона Люкс складе просто чудовий столовий комплект з будь-яким столом колекції «Палермо» від одного з провідних постачальників меблів на ринку України.
• Матеріал каркаса - масив дерева Ясен
• Колір дерева - горіх
• Оббивка - жаккард Vintage 9400
• Габарити виробу:
- Довжина - 480 мм
- Ширина - 420 мм
- Висота - 960 мм
• Модифікації стільця "Верона":
- Стілець Верона
- Стілець Верона Люкс
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Модифікації виробів | Верона |
| Колір (відтінок) | Горіх |
| Колір фарбування каркаса | Горіх |