



208 516 ₴
Панель Prestigio MULTIBOARD 86" Prime Series випускається в рамках лінійки інтерактивних екранів з вбудованим комп'ютером і встановленим пакетом спеціальних програм. Пристрій розроблений для підвищення ефективності проведення конференцій, презентацій та навчання.
Роздільна здатність UHD 4K дозволяє отримати вражаюче по глибині і реалістичності зображення. Завдяки наявності вбудованого датчика освітленості кожне зображення, відео або презентація, якою ви ділитеся, буде яскравою і чіткою навіть в умовах яскравого сонячного світла.

Кращий у своєму класі сенсорний екран підтримує 20 точок одночасного дотику і 10 точок одночасного написання з точністю до 1мм, включаючи функцію письма двома різними кольорами одночасно.

Просте у використанні програмне забезпечення для бізнесу і освіти включаючи mozaBook Classroom з безкоштовною річною ліцензією, дозволяє отримати готове рішення, спростити роботу співробітників або підвищити рівень залученості в класах.
.
![]()
Завдяки захищеному металевому корпусу і екрану з 3-мм загартованим склом MultiBoard можна безпечно використовувати як у звичайній кімнаті, так і у величезній аудиторії і не переживати за збереження пристрою.

Наявність великої кількості різних портів для підключення додаткових пристроїв та комп'ютерної периферії дозволяє підключати і навіть заряджати девайси. Функція демонстрації екрану забезпечує ефективну спільну роботу всього в кілька кліків.

Потужний вбудований ПК на базі Intel® Core ™ i7 (10th gen) в сукупності з попередньо встановленою ОС Windows 10 Pro - це новий рівень обчислювальної потужності для швидкого запуску пристрою, високої швидкості роботи з UHD-екранами і посиленої безпеки.
2 роки повної гарантії + 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування для душевного спокою і впевненості в майбутньому.

| Програмне забезпечення | |
|---|---|
| Операційна система | Windows 10 Pro Android 9.0 |
| Система | |
|---|---|
| Вбудовані пристрої | Датчик освітленості PC: ARM Cortex A73 x 4 / RAM 4GB / ROM 32GB |
| Дисплей | |
|---|---|
| Тип дисплея | РК |
| Довжина діагоналі | 86" |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160@60герц |
| Формат зображення | 16:9 |
| Тип Зерна | Крапковий крок |
| Розмір зерна | 0.4958 мм |
| Яскравість зображення | 350 кандел на метр квадратний |
| Контрастність зображення | 5 300 : 1 |
| Максимальна швидкість реагування | 8 мс |
| Додаткові Особливості | Direct LED 3mm Tempered Glass UHD |
| Час життя | 30000 рік |
| Сенсорний екран | |
|---|---|
| Тип зондування | Infrared Recognition |
| Точка дотику | До 10 письмових точок, до 20 точок дотику пальцями |
| ПК-модуль | |
|---|---|
| Процесор | Intel Core i7-10700 Processor (2.9 ГГц) |
| Ємність встановленого ОЗП | DDR4 8ГБ |
| Твердотільний накопичувач | 256 ГБ |
| Назва графічної карти | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| Wi-Fi | Так (2.4/5 ГГц) |
| Android система | |
|---|---|
| Процесор | ARM Cortex-A73 |
| Ємність встановленого ОЗП | 4 ГБ |
| Розмір внутрішньої пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Android 9 |
| Доповідач | |
|---|---|
| Режим аудіовиходу | Стерео |
| Вихідна потужність |
2x16 Ват |
| інтерфейси дисплея | |
|---|---|
| HDMI In | 3 (HDMI (Тип A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Тип A)) |
| USB | 1 (USB Тип C) |
| Touch Port | 2 |
| VGA In | 1 |
| Audio In | 1 (3.5-мм джек) |
| Audio Out | 1 (3.5-мм джек) |
| RS232 | 1 |
| RJ45 In | 1 |
| RJ45 Out | 1 |
| ПК інтерфейси | |
|---|---|
| USB 3.1 | 1 (USB 3.1 (Тип C)) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Тип A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Вхід для мікрофона | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| HDMI Out | 1 (HDMI (Тип A)) |
| DisplayPort Out | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Живлення | |
|---|---|
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Розташування блоку живлення | Внутрішній |
| Вхідна напруга | AC 100-240 В |
| Вхідна частота | 50/60 герц |
| Кількість встановлених пристроїв живлення | 1 |
| Максимальна Вихідна потужність | 650 Ват |
| Споживана енергія в режимі очікування | 0.5 Ват |
| Інше | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Аксесуари в комплекті | USB stick Remote Control Короткий посібник користувача Гарантійний талон 6 Writing Pens & 1 Multy Pen |
| Кабелі в комплекті | Аудіокабель Кабель живлення USB Touch/HDMI Cable |
| Засоби безпеки | Kensington Lock |
| Габарити та вага | |
|---|---|
| Висота (мм) | 1159 |
| Глибина | 86 |
| Ширина | 1957 |
| Номінальна вага | 65 кілограм |
| Гарантія | |
|---|---|
| Гарантійний строк | 36 міс. |
Увага! Виробник може змінити зовнішній вигляд товару та його комплектацію без повідомлення. Просимо під час замовлення уточнювати у наших менеджерів інформацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Країна виробник | Кіпр |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Кількість торкань | 20 |
| Живлення | USB |
| Розміри | |
| Ширина | 1957 мм |
| Висота | 1159 мм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 86" |
| Операційна система | Windows 10 Pro и Android 9.0 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |