2 720 ₴
У класично оформленому інтер'єрі, такий виріб, як стілець вважається традиційним доповненням обіднього столу. До того ж, якщо в кухонному просторі не так багато вільного місця, щоб розмістити там м'який куточок, тоді стілець – саме оптимальне рішення для вас. Обідній стілець Лорд від відомого українського постачальника меблів підійде для комплектації дерев'яних столів або моделей з інших матеріалів, декорованих під натуральне дерево.
Для виробництва стільця Лорд був використаний масив дерева клен. Дана деревина відмінно піддається обробці, а в експлуатації показує себе як міцний і довговічний матеріал. Спинка і сидіння моделі виконані м'якими з оббивкою з тканини. Елегантність конструкції надають витончені передні ніжки, тоді як задні залишаються прямими.
Комфортабельність стільця досягається за рахунок наявності високої спинки, виконаної не прямий, а з легким округленням. На таку спинку буде зручно спертися людині будь-якого зростання. У нашому інтернет – магазині меблів «АБВ ― меблі» ви можете недорого купити стілець Лорд і, тим самим, надати відчуття комфорту в інтер'єр вашого обіднього простору.
• Матеріал каркаса - масив дерева Клен
• Якісні матеріали лакувальні
• Оббивка - тканина
• Габарити виробу:
- Ширина - 42 см
- Глибина - 40 см
- Висота - 95 см
• Можливі кольори"Лорд" (каркас/оббивка):
- Стілець Лорд (бежевий/Planet coffee)
- Стілець Лорд (горіх темний/Planet coffee)
- Стілець Лорд (білий/Planet grey)
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас Бежевий, тканинна Split Beige |
| Колір (відтінок) | Бежевий, Білий, Горіх темний |
| Колір фарбування каркаса | Білий |