



1 620 ₴
• Кратність замовлення — 2 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал каркаса — метал із термодруком текстури дерева
• Колір — чорний
• Матеріал оббивки — велюрова тканина
• Колір — шоколад G062-07
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Висота сидіння — 43 см
- Ширина — 43 см
- Глибина — 49 см
- Висота — 86 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Шоколад |
| Оббивка | велюр |