



1 764 ₴
• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал — метал
• Колір каркаса:
- полози — червоний
- спинка та ручка — чорний
• Сидіння — дерев'яні планки з ясена
• Колір — оранж
• Каркас — труба з полімерним покриттям Ø 25 мм
• Довжина — 83 см
• Ширина — 40 см
• Висота — 21 см
• Вага — 3,2 кг
• Максимальне навантаження — до 70 кг
• До комплекту входять:
- тяговий ремінь
- знімна спинка
- ремінь безпеки
- знімна ручка-штовхач
• Додатково, до санок можна придбати:
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чехол на санки "Матрас" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• Якщо немає товару на складі виробника, уточнюйте терміни доставки в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 83 см |
| Маса | 3.2 кг |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Особливості | Ручка-штовхач, Мотузка, Ремені безпеки, Знімна спинка |