6 350 ₴
• Хрестовина пластикова
• Підлокітники пластикові з м'якими накладками
• Ролики гумові
• Матеріал оббивки екошкіри
• Регулювання висоти сидіння газліфт
• Механізм хитання крісла Tilt:
- Режим хитання крісла
- Фіксація у робочому положенні
- Налаштування зусилля хитання під вагу користувача
- Регулювання висоти крісла
• Висота в нижньому положенні – 116 см
• Висота у верхньому положенні – 126 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 44 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 54 см
• Висота від підлоги до підлокітників - 67/77 см
• Висота спинки – 75 см
• Ширина виробу – 64 см
• Глибина виробу – 70 см
• Ширина сидіння – 50 см
• Глибина сидіння – 50 см
• Діаметр хрестовини-70 см
• Вага – 16 кг
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Гарантія – 12 місяців
• Розміри упаковки Д/Ш/В – 95/45/65 см.
• Обмін/повернення протягом 14 днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Колір оббивки | екошкіра Чорно-синя |