


17 335 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Для вибору оббивки дивана в іншій тканині зверніться до менеджера
• Каркас дерево, фанера, ДСП, ЛДСП, ХДФ
• Наповнення ППУ+пружинний матрацний блок Боннель
• Короб для білизни ЛДСП
• Ніжки пластик
• У комплекті 2 подушки (450х450 мм)
• Механізм трансформації немає
• Довжина виробу – 204,5 см
• Глибина виробу – 84,3 см
• Висота виробу – 92,7 см
• Довжина спального місця – 200 см
• Ширина спального місця – 80 см
• Гарантія ГОСТ стандарт
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 7 - 10 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення до будівлі та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 92.7 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модифікації виробів | Не розкладний |