
6 380 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал корпусу – ДСП
• Колір корпусу – венге
• Оббивка нижньої частини – шкірозамінник
• Кромка торців - ПВХ
• Робоче полотно виготовлене зі спеціального загартованого скла
• Дзеркало кріпиться до стіни за допомогою дюбелів
• Декор – гудзики
• Ширина виробу – 75 см
• Глибина виробу – 25 см
• Висота виробу – 200 см
• Додаткові опції:
- Виготовлення в інших кольорах ДСП
- Виготовлення корпусу з ДСП Еггер
- Виготовлення корпусу з подвійного ДСП/ДСП Еггер
- Покриття поверхні стільниці матовим склом
- декорування стразами
• Гарантія – 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| ДСП - ВИБІР ТОРГОВОЇ МАРКИ | ДСП Swisspan |
| Колір виробу | Черный со стразами |