2 365,35 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бак для сміття |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 110 л |
| Кришка | Плоска |
| Комплектація колесами | 2 (шт) |
| Висота | 852 мм |
| Ширина | 496 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до низької і високої температури | Так |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графіт |