2 365 ₴
• Бренд - Prosperplast® (Польща)
• пластик, поліпропильний, стійкий до UV променів
• Колір - коричневий
• Об’єм - 140 л
• Особливості:
- Є петли для замка.
- Ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови
- Не потребує фарбування, легко збирається
- По боках присутні ручки для зручного перенесення ящика
• Довжина - 58,5 см
• Ширина - 46 см
• Висота - 55 см
• Вага - 3,6 кілограма
• Розмір пакування (ДШХВ) - 59*53*8 см
• Ґарантія - 14 к.д.
• Поставляється у випадковому вигляді у картонній коробці.
• Колір і вигляд виробів у реальному житті, можливо, не дуже відрізняється від фотографій, представлених на фотографіях.
• Ціна виробу встановлено без обліку доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.6 г |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 140 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 460 мм |