

3 990 ₴
• Бренд - Metal Far ®
• Каркас - сталева труба, пофарбована епоксидною фарбою
• Підстава сидіння і спинки - плоскі меблеві пружини
• Чохол матраца - тканина «Тexilk»
• Доступні кольори:
- красный однотон, 2132
- темно-зеленый однотон, 2426
- антрацит, 2700
- темно-синий однотон, 2875
- серо-бежевый, 2739
• Наповнення матраца - холлофайбер
• Регулювання нахилу спинки - 6 положень
• Максимальне навантаження: до 110 кг
• Товщина матраца - 10 см
• Довжина - 175 см
• Ширина - 60 см
• Висота - 105 см
• Вага - 10 кг
• Розмір упаковки - 100х60х30 см
• Модификации:
- Крісло-шезлонг Melissa матрац Лонета
- Крісло-шезлонг Melissa матрац Тexilk
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 105 |
| Довжина | 175 |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Колір оббивки | Темно-зелений однотон, 2426 |