4 400 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал виробу ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Хромовані ручки
• Прогумовані коліщатка
• 3 висувні ящики на телескопічних напрямних
• Ширина - 350 мм
• Глибина – 450 мм
• Висота – 670 мм
• Гарантія – 12 міс
• Додаткові опції - Виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель із ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип візка | закрита, відкрита |