3 872 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал виробу ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Хромовані ручки
• Прогумовані коліщатка
• Висувна скринька на телескопічних напрямних
• Ширина - 500 мм
• Глибина – 570 мм
• Висота – 500 мм
• Гарантія – 12 міс
• Додаткові опції - Виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки за модель із ДСП
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ДСП |
| Особливості | пересувна |
| Полиці | ДСП |
| Тип візка | закрита, відкрита |
| Основні | |
| Тип | Візок |
| Колір | Білий |