



22 596 ₴
21 918,12 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал — пофарбований алюміній
• Колір білий
• Матрац до стандартної комплектації не входить
• Довжина — 194 см
• Ширина — 71 см
• Висота — 84 см
• Висота сидіння — 32 см
• Додаткові опції:
- Фарбування в будь-який колір згідно з таблицею кольорів RAL
- Матрац із текстильною оббивкою
- Нанесення логотипа на матрац
• Вартість виробів із комплектацією м'якою частиною може коливатися залежно від курсу валют
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 32 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 84 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Наявність текстилю | тканина Дралон (4 категорія) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 71 см |