9 000 ₴
• Матеріал хрестовини - пластик
• Матеріал підлокітників - пластик
• Механізм гойдання Tilt - Фіксація нахилу спинки і сидіння в одному положення плавність гойдання
• Ролики пластикові
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Оббивка - Шкірзамінник PU
• Колір оббивки - чорний/червоний
• Регульована подушка під поперек
• Регульована подушка під шию
• Регулювання нахилу спинки до 90 градусів
• Висота в нижньому положенні - 125 см
• Висота у верхньому положенні - 133 см
• Ширина виробу - 70 см
• Глибина вироби - 68 см
• Ширина сидіння - 50 см
• Глибина сидіння - 50 см
• Висота сидіння в нижньому положенні - 49 см
• Висота сидіння у верхньому положенні - 57 см
• Висота спинки - 85 см
• Висота підлокітників від сидіння - 15/20 см
• Діаметр хрестовини - 70 см
• Максимальне навантаження на виріб - 150 кг
• Вага - 25 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний/Червоний |
| Колір оббивки | шкірозамінник чорний / помаранчевий |