16 297 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Каркас – ДСП, фанера, дерево
• Наповнення сидіння та спинки – ППУ (пінополіуретан)
• Спальне місце двоспальне
• Місткий білизняний короб
• У комплекті подушки 2 шт (60х50 см) та 2 шт (60х30 см)
• Механізм трансформації Єврокнижка
• Довжина виробу – 2000 мм
• Глибина виробу – 900 мм
• Висота виробу – 900 мм
• Довжина спального місця – 2000 мм
• Ширина спального місця – 1400 мм.
• Гарантія – ГОСТ стандарт
• Для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14-21 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення до будівлі та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Ящик для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |