



4 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 445 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
| Висота спинки | 390 мм |
| Ширина спинки | 440 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6 |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Колір виробу | каркас чорний, тканина темно-сіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | вельвет |