



4 026 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 825 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6.4 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 400 мм |
| Глибина сидіння | 460 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
| Ширина спинки | 460 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Колір виробу | Чорний |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | вельвет |