1 680 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 435 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |