



8 650 ₴
Дитячий спортивний комплекс для дому «Карапуз Plus 3» призначений для правильного фізичного та інтелектуального розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. У вас не виникне проблем з його розміщенням, за габаритами комплекс відмінно впишеться навіть в невелику кімнату малюка. Виробник вибрав оптимальний варіант колірної гами для цього виробу: основа конструкції виконана в натуральному відтінку горіха, але в ній присутні і яскраві кольори. Завдяки цьому комплекс виглядає саме «дитячим», і в той же час не дратує погляд строкатістю.
В інтернет-магазині «АБВ-меблі» кожен зможе придбати дитячий спортивний комплекс для дому «Карапуз Plus 3» недорого. Крім того, у нас можна зробити замовлення з будь-якого міста України, витративши на це всього кілька хвилин. Доставка здійснюється зручним для вас способом, адресно або на відділення кур'єрської служби.
• Материал изготовления - сосна
• Перекладины - бук
• Гимнастические кольца - пластик
• Высота изделия - 150 см
• Ширина изделия - 124 см
• Длина изделия - 132 см
• Длина горки - 130 см
• В комплект входят все элементы представленные на фото:
- Шведская стенка
- Гладиаторская сетка
- Рукоход
- Детская горка
- Гимнастические кольца
- Столик
- Лесенка
- Счеты цветные
- Мольберт для мела или маркера
• Вес изделия - 35 кг
• Гарантия - 12 месяцев
• Допустимые нагрузка на конструкцию - 60 кг
• Не требует крепления
• Возможная комплектация:
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 1
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 2
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 3
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 4
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 5
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 6
- Спортивный комплекс для дома Карапуз Plus 7
• Производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию, не ухудшающие эксплуатационные характеристики изделия
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 5 - 10 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 124 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Комплектація | Карапуз Plus 7 |