8 860 ₴
Дитячий спортивний комплекс для дому «Акварелька Plus 3» - це яскрава модель, поява якої в будинку принесе багато радості вашій дитині. Він оснащений різноманітним спортінвентарем, який легко пристосувати не тільки до занять зарядкою, але і для всіляких ігор. Комплекс виготовлений з натуральних, екологічних матеріалів – сосна і бук. Припустиме навантаження на конструкцію – 60 кг, а це означає, що одночасно на ньому можуть знаходитися кілька дітей.
Безпека – це перше, що хвилює абсолютно всіх батьків. Дитячий спортивний комплекс для дому «Акварелька Plus 3» характеризується надійністю кріплень елементів і відмінною стійкістю, не вимагає додаткових кріплень до поверхонь підлоги або стіни. А чудовий настрій та правильний фізичний розвиток вашій дитині гарантовано!
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 150 см
• Ширина виробу - 124 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Столик
- Драбинка
- Дитяча гірка Хвиля
- Гімнастичні кільця
- Рахунки кольорові
- Мольберт для крейди або маркера
• Вага виробу - 35 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Возможная комплектация:
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 1
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 2
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 3
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 4
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 5
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 6
- Детский спортивный комплекс для дома Акварелька Plus 7
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 124 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Комплектація | Акварелька Plus 7 |