1 690 ₴
• Кратність замовлення — 2 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал ніжок — натуральне дерево Бук
• Сидіння і спинка — 100% поліпропілен
• Подушка на сидінні — шкірозамінник
• Доступні кольори сидіння й подушки:
- пластик білий/шкірозамінник білий
- пластик сірий/шкірозамінник сірий
- пластик чорний/шкірозамінник чорний
- пластик прозорий/шкірозамінник білий
• Габаритні розміри:
- Ширина — 48 см
- Глибина — 53 см
- Висота — 84 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Колір фарбування каркаса | Бук натуральний |
| Колір виробу | бук натуральний/пластик прозорий/шкірозамінник білий |