3 990 ₴
• Термін виготовлення стільців із висотою сидіння 48 см — ОТ 4 НЕДЕЛЬ!
• Матеріал каркаса масив дерева Ясен
• Колір дерева — білий
• Доступні кольори каркаса:
- Білий, Чорний, Темно-коричневий, Ясен Натуральний, Світло-коричневий
• Матеріал оббивки чохла сидіння і спинки тканина Габардин
• Колір оббивки — білий
• Інші доступні кольори для замовлення вказані в палітрі
• Габарити виробу:
- Висота загальна — 90 см
- Ширина сидіння — 49,5 см
- Глибина сидіння — 40 см
- Ширина спинки — 55 см
- Висота від підлоги до сидіння — 48 см
• Інший доступний варіант висоти від підлоги до сидіння:
— 80 см
— 73 см
- Максимальне навантаження на виріб — 120 кг
- Вага — 8 кг
• Складана конструкція
• Сидіння широке, зручне для будь-якої комплектації людини
• Для зручності сидіння на високому стільці наявність підніжки
• Додаткові опції:
- Чохол сидіння і спинки, під час зношування оббивки можна до замовити комплект чохлів
- Підставка для сумочки
- Нанесення принту
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-21 робочий днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Колір | Білий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 480 мм |
| Глибина сидіння | 40 мм |
| Ширина сидіння | 49.5 мм |
| Ширина стільця | 740 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |